A Huge Mistake

I used to believe that delicious commercial chocolate bars were the cheapest way to eat fast on the run. I used to think of Bartlett pears as “expensive”, yet after doing the calculations on my grocery receipt, I see that these delicious beauties each cost $0.43: They’re cheaper and healthier than a chocolate bar; if I …